Všetko o Clip-in vlasoch

Obrázok

Naše Clip-in vlasy a úžasná premena, ktorá stojí za to.

Potrebujete predĺžiť vlásky o pár alebo o viac centimetrov? Potrebujete zahustiť svoje vlásky, aby ste mali bohatý objem? Potrebujete predĺžiť alebo zahustiť svoj cop alebo len zadnú časť vlasov? Prípadne ofinku? S Clip-in vlasmi môžete dosiahnuť čokoľvek. Preto máme na výber rôzne sady, s ktorými docielite naozaj úžasný prirodzený výsledok

Ak túžite po dlhých a hustých vlasoch u nás sa dozviete všetko potrebné, aby ste bola s výsledkom a nákupom u nás spokojná :) Čo by ste povedali na to, ak by ste len za 5 minút mali dlhšie vlasy o 5, 12, alebo 30cm? Samozrejme je to možné! Jednoduchý a rýchly spôsob, ako mať krásne dlhé vlasy okamžite. Nemusíte chodiť do kaderníctva a podstúpiť trvalé predlžovanie vlasov. Len vy, sada Clip-in a ohromujúci výsledok za pár minút u vás doma.

Naše Clip-in vlasy sú najjednoduchší, najšetrnejší a najrýchlejší spôsob, ako okamžite získať hustotu a dĺžku vlasov.

Robíme všetko preto (píšeme, radíme, blogujeme, natáčame videá), aby ste pred kúpou vlasov mali dostatok informácií, čo môžete u nás kúpou týchto fantastických vláskov získať. Nie je to len mať dlhé a husté vlasy, ale je to omnoho viac. Je to veľká zmena imageu a otvorené dvere do vymýšlania a robena rôznych účesov, ktoré ste doteraz nemohli. Vyzerať skvele a mať naozaj krásne vlasy je neopísateľný pocit.

Čo vám táto zmena prinesie? Môžem garantovať, že ak túžite mať dlhé a husté vlasy, tak ich jednoducho budete mať! Jednoduchá a rýchla aplikácia vás naozaj zmení. V priebehu pár minút z krátkovlásky dlhovláskou a výsledok stojí za to! 

Inšpirujte sa našimi zákazníčkami Inšpirácie Pred & Po - napísali nám Referencie zákazníkov - sledujte nás na Facebooku - napísali o nás na Heuréke - čítajte a dozviete sa viac na našom Blogu
 

 
Obrázok
Naše Clip-in vlasy sú 100% ľudské vlasy. Môžete s nimi zaobchádzať tak ako so svojimi. Jednoducho ich umývať, farbiť, žehliť, kulmovať, osviežiť svoj styling podľa svojich predstav. Dosiahnete s nimi prirodzený, elegantný vzhľad a vaše vlásky naberú nový jedinečný rozmer.
Obrázok

Aplikácia je úplne jednoduchá a zvládne ju každý v priebehu pár minút. Klipky, sponky, ktoré sú použité na CLIP-IN sa pripnú pod vaše vlasy najtesnejšie ku korienkom a následne sa vašimi vlasmi prekryjú.

Obrázok
Ak chcete vlásky využívať dlhodobo, prosím prečítajte si dôležité informácie a rady! Je veľmi dôležité uvedomiť si, že aj príčesky zo 100% ľudských vlasov sú už mŕtve. To znamená, že nedostávajú prirodzenú výživu z pokožky ľudského tela. Preto sú ochudobnené o hydratáciu, bielkoviny a keratín. Tieto zložky sú prirodzenou dôležitou súčasťou živého vlasu. Keďže ľudské vlásky použité na príčesok nemajú po odstrihnutí z hlavy odkiaľ získať potrebné vitamíny, musíme im pomôcť ich doplniť.
Obrázok
Ak sa rozhodnete vyskúšať Clip-in vlasy na kompletné predĺženie alebo zahustenie vlasov a neviete si vybrať, čítajte pozorne... Samotný výber tej správnej sady, dĺžky a odtieňa vám zaručí, že s nákupom a svojej premeny budete naozaj spokojná.
Obrázok
Výber dĺžky Clip-in závisí od výšky postavy. Na 165cm-170cm postavu sú 45cm až 50cm Clip-in vlasy plne postačujúce na prirodzené predĺženie. Takto predĺžené vlásky siahajú 5 až 10 cm pod prsia. Približne do polovičky chrbta. Dobrá pomôcka pri meraní dĺžky je krajčírsky meter. Priložte si ho na vrch ucha a pomocou metra si môžete odmerať potrebnú dĺžku vlasov.
Výhody Clip-in metódy predlžovania vlasov

1. Spravidla predĺženie vlasov stojí 100-vky eur, Clip-in predĺženie 10-tky.

2. Klasické trvalé predĺženie je veľmi drahé a po čase môže prekážať. Clip-in vlásky si môžete kedykoľvek odložiť do skrine.

3. Trvalé predlžovanie vlasov si vyžaduje náročný proces aplikácie. Clip-in a ich aplikácia je absolútne jednoduchá.

4. Vlásky sú ľudské, preto sa môžu žehliť, farbiť, kulmovať... jednoducho si ich môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv.

5. Skutočne skvelá voľba použiť Clip-in do svadobných účesov na stužkové, plesy a rôzne spoločenské akcie. 

6. Podobne fantastická voľba pre dennodenné bežné nosenie.

7. Najšetrnejšia metóda predlžovania vlasov, ktorá ako jediná nikdy nezničí vaše vlastné vlasy.

8. Nikto nespozná že nie sú vaše. Neťahajú, netlačia a nezradia vás!

8 najčastejších otázok pred kúpou Clip-in vlasov

Obrázok

Ak ste sa rozhodli predĺžiť/zahustiť svoje vlasy pomocou metódy Clip-in, zhrnuli sme 8 najčastejších otázok, ktoré dennodenne dostávame od nakupujúcich, ktorí ešte s Clip-in vlasmi nemajú skúsenosti alebo chcú o nich vedieť viac.
Prečítať viac...

Lacné Clip-in vlasy?

Obrázok

Ak to s Clip-in metódou myslíte naozaj vážne a túžite po zmene, ktorá v konečnom výsledku je ohromujúca, dajte si pozor na to čo kupujete. Aj Clip-in vlasy (kvalitné, nie tie na pár použití) majú svoju hodnotu. Ak si myslíte, že predávajúci, ktorí ponúkajú vlasový tovar za nízke ceny, majú prvotriednu kvalitu, práve vtedy môžete byť s nákupom sklamaná.
Prečítať viac...

Prvá Elektronická kniha: Pravda a Lož o metóde Clip-in
 

Obrázok

Túto našu prvú elektronickú knihu si prečítalo už tisícky ľudí a vyvolalo to značný rozruch. V tejto elektronickej knihe nájdete užitočné informácie, ktoré vám pre istotu nik nepovie. Tak čo, zaujíma vás obsah, ktorý tak „trošku“ pobúril predajcov ľudských vlasov? A chcete vlastne počuť pravdu? ;)
Prečítať viac...

Našu prácu milujeme a spokojnosť vás, našich zákazníkov je u nás na prvom mieste. Robíme to s láskou a sme profesionáli v tom čo robíme a aký tovar ponúkame. Preto u nás nedostanete len profesionálne poradenstvo pred, počas aj po nákupe, ale hlavne prvotriedne kvalitné vlasy, ktoré nemá žiadny iný internetový predajca v SR. S našimi vlasmi sa taktiež môžete stretnúť v kaderníctvach a salónoch krásy. O Clip-in vlasoch vieme všetko, preto vám poradíme, pomôžeme a vysvetlíme všetko, čo budete potrebovať vedieť :) Nebojte sa na nás obrátiť s akoukoľvek otázkou, radi vám splníme sen o krásnych vlasoch.
 

Potrebujete poradiť pri výbere?

Obrázok

Čo chcete dosiahnuť?

  • Potrebujete svoje vlásky zahustiť? Predĺžiť? Vybrať ten správny odtieň?
  • Alebo chcete svoje vlásky ozdraviť tou správnou vlasovou kozmetikou pre vaše vlasy?

Prečítať viac...

Postaráme sa, aby ste boli krásna. My vám doručíme Úsmev :) Prečítať viac...

Pridať nový komentár

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.