Nový trend vo farbení vlasov: Sivé vlasy!

SIVÉ CLIP IN VLASY

Nový trend vo farbení vlasov: Sivé vlasy!

Ak ste si už všimli na ulici mladšie slečny so sivými vlasmi, tak nie, nezdalo sa vám to. Ide o nový trend vo farbení vlasov, kedy sa mladé ženy farbia na sivo alá “GrannyHair”, alebo ako babičkine vlasy. Doteraz bolo zvykom, že si ženy väčšinou šedivé vlasy prefarbovali len preto, aby ich zakryli. Dnes už je všetko inak. A prečo nie?

My hovoríme novému trendu ÁNO a rozhodne sa nam to páči. Samozrejme nie každému to pristane a väčšinou podstúpia túto zmenu mladšie ročníky s blond hrivou, alebo platinovou blond. 

Obrázok

Aké účesy so sivými vlasmi? 

Rôzne! Podtrhnite krásu a lesk sivých vlasov rozpustenými vlnami, konským chvostom, alebo jemnými vrkôčikmi. Teraz v zimnom období si zaobstarajte nejakú štýlovú čiapku, či výrazný rúž, ktoré k tomuto odtieňu vlasov rohodne idú. Sivé vlasy idú ako krátkym vlasom, tak aj dlhým. Vlastníte krátke vlásky, ale túžite po dlhých, sivých vlnách? Pomôžte si s clip-in vlasmi. Na sivých vlasoch krásne vynikne jemné ombré, kedy si dát e zafarbiť spodok vlasov do jemných tónov ružovej, fialovej, či zelenej.

Obrázok

Ako sa o ne starať?

Jednoducho. Tak ako ste zvyknutá a podľa typu vašich vlasov. Samozrejme dbajte na zvýšenú hydratáciu a výživu. Vlasy prešli odfarbovaním a sú krehkejšie ako zvyčajne. Taktiež dbajte na ochranu farby a jej lesk. Doprajte vlasom výživnú masku na ochranu farby, či voňavý olejček na lesk, alebo šampón na podporu sivého odtieňa vlasov. Neutralizuje nežiadúce žlté tóny a oživuje farbu a lesk!

Čo hovoríte vy na nový trend? Páči sa? Dali by ste sa nahovoriť? :-)

Obrázok

Komentáre

Pridať nový komentár

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.