Clip-in vlasy Premium 40cm

Clip-in vlasy Premium v ŠTANDARDNEJ HUSTOTE
zo 100% ľudských vlasov

Začnite deň s dokonalými vlasmi. Pridanie dĺžky a objemu svojim vlasom nebolo nikdy jednoduchšie. S našou Clip-in sadou Premium v štandardnej hustote dodáte svojim vlasom nový rozmer. Táto sada slúži na kompletné predĺženie resp. zahustenie vlasov. Skladá sa z 8 pásov, ktoré sa pripínajú po obvode celej hlavy. Zahustí a predĺži zadnú časť vlasov, rovnako aj boky. Clip-in sada Premium je vhodná pre ženy s redšími a priemerne hustými vlasmi.

Verte, že aj vy môžete mať vlasy po akých túžite. Aj vy môžete mať korunu krásy na ktorú budete právom hrdá. Naše Clip-in vlasy sa stanú vašou neodmysliteľnou súčasťou.

Clip-in vlasy majú svoje výhody. Je v nich omnoho viac, ako si uvedomujeme. Dodajú nielen dĺžku a hustotu vlasom, ale dodajú aj značnú dávku sebavedomia, spokojnosti, krásy, nové možnosti tvorby účesov, dávku príťažlivosti a záujmu. 

Naše Clip-in vlasy sú vhodné na každodenné použitie, ale sú aj skvelou voľbou na spestrenie účesu, nosiť ich príležitostne a určite ich odporúčame pridať do spoločenských účesov. Určite s našimi Clip-in vlasmi zažiarite kdekoľvek budete a nikto si ani nevšimne, že ich máte. Ich prevedenie a spracovanie zaručia pohodlné nosenie, bez akýchkoľvek nežiaducich pocitov, ako ťahanie, uvoľňovanie alebo posúvanie. Výberom správneho odtieňa splynú s vašimi vlasmi na nerozoznanie.100% ľudské vlasy, zaručia prirodzený výsledok. A čo je najdôležitejšie, nijako nepoškodia vaše vlasy.

Nie sú Clip-in vlasy ako Clip-in vlasy. Dĺžka a jej hustota je rozhodujúca pri predĺženie resp. zahustená vlasov. Preto sme dĺžkam vlasov prispôsobili ich hustotu a po aplikovaní vláskov je výsledok dokonalý. Clip-in vlasy v rovnakej dĺžke a hlavne hustote inde nenájdete.

Viac informácií nájdete pri samotnom produkte, kde sú uvedené všetky potrebné informácie. V prípade, ak si nebudete vedieť vybrať správny odtieň, alebo dĺžku, kontaktuje nás. Sme tu pre vás a radi vám pri výbere poradíme, aby ste boli s našimi vláskami spokojní.

Clip in vlasy v dĺžke 40cm
randomness