Clip-in vlasy Premium 50cm

Clip-in vlasy Premium v ŠTANDARDNEJ HUSTOTE
zo 100% ľudských vlasov

Začnite deň s dokonalými vlasmi. Pridanie dĺžky a objemu svojim vlasom nebolo nikdy jednoduchšie. S našou Clip-in sadou Premium v štandardnej hustote dodáte svojim vlasom nový rozmer. Táto sada slúži na kompletné predĺženie resp. zahustenie vlasov. Skladá sa z 8 pásov, ktoré sa pripínajú po obvode celej hlavy. Zahustí a predĺži zadnú časť vlasov, rovnako aj boky. Clip-in sada Premium je vhodná pre ženy s redšími a priemerne hustými vlasmi.

Verte, že aj vy môžete mať vlasy po akých túžite. Aj vy môžete mať korunu krásy na ktorú budete právom hrdá. Naše Clip-in vlasy sa stanú vašou neodmysliteľnou súčasťou.

Clip-in vlasy majú svoje výhody. Je v nich omnoho viac, ako si uvedomujeme. Dodajú nielen dĺžku a hustotu vlasom, ale dodajú aj značnú dávku sebavedomia, spokojnosti, krásy, nové možnosti tvorby účesov, dávku príťažlivosti a záujmu. 

Naše Clip-in vlasy sú vhodné na každodenné použitie, ale sú aj skvelou voľbou na spestrenie účesu, nosiť ich príležitostne a určite ich odporúčame pridať do spoločenských účesov. Určite s našimi Clip-in vlasmi zažiarite kdekoľvek budete a nikto si ani nevšimne, že ich máte. Ich prevedenie a spracovanie zaručia pohodlné nosenie, bez akýchkoľvek nežiaducich pocitov, ako ťahanie, uvoľňovanie alebo posúvanie. Výberom správneho odtieňa splynú s vašimi vlasmi na nerozoznanie.100% ľudské vlasy, zaručia prirodzený výsledok. A čo je najdôležitejšie, nijako nepoškodia vaše vlasy.

Nie sú Clip-in vlasy ako Clip-in vlasy. Dĺžka a jej hustota je rozhodujúca pri predĺženie resp. zahustená vlasov. Preto sme dĺžkam vlasov prispôsobili ich hustotu a po aplikovaní vláskov je výsledok dokonalý. Clip-in vlasy v rovnakej dĺžke a hlavne hustote inde nenájdete.

Viac informácií nájdete pri samotnom produkte, kde sú uvedené všetky potrebné informácie. V prípade, ak si nebudete vedieť vybrať správny odtieň, alebo dĺžku, kontaktuje nás. Sme tu pre vás a radi vám pri výbere poradíme, aby ste boli s našimi vláskami spokojní.

Clip in vlasy v dĺžke 50cm

Referencie

Obrázok používateľa Nikola R.
Nikola R.
Dobrý deň, Ďakujem veľmi pekne, vlasky mi dorazili - všetko je v poriadku, sú krásne a farba mi sadla ako ... na šerbel :))) Naozaj ste sa super trafila...ďakujem ešte raz... Idem skúšať a určite napíšem na fórum aká je to super vec... Dovidenia , nech sa Vám darí Nikola :))))))))))) Nikola R., Košice
Obrázok používateľa Darina L.
Darina L.
Simonka vlasky su super krasne otien sadol som velmi spokojna a dakujem za vasu trpezlivost je radost svami obchodovat najprv som sa bala ze je to nejaky podvod,lebo dnes nemozno nikomu verit ale riskla som to a nelutujem citim sa super..tak dakujem
Obrázok používateľa Lucia M.
Lucia M.
Milá Simonka, vlasy mi už prišli ani som nečakala, že prídu tak rýchlo. Sú prekrásne, skvelé, som veľmi spokojná! Vyzdvihujem perfektnú komunikáciu, Simonka ochotne odpovedala na všetky moje otázky a nebolo ich málo :D Ďakujem, veľmi sa tešíííím a môžem len a len odporúčať, maximálna spokojnosť'! Prajem všetko dobré, pa Lucia
Obrázok používateľa Jana J.
Jana J.
Dobrý deň, objednávka mi bola doručená hneď v piatok. Preto by som sa chcela touto cestou veľmi pekne poďakovať za rýchle a bezproblémové doručenie danej objednávky. Vlasky sú super, a hlavne čo ma teší je , že Vás môžem komukoľvek odporučiť, nakoľko Váš prístup bol profesionálny. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem a prajem veľa ďalších spokojných klientov a úspechov S pozdravom Jana J., Trnava
randomness