Clip in Rýchlo pás v extra hustote 35cm

Clip-in Rýchlo pás Plus v EXTRA HUSTOTE. Už z názvu vyplýva, že ide o rýchle predĺženie resp. zahustenie vlasov. Jeden pás široký cca. 30cm sa aplikuje tesne nad uchom po obvode hlavy k druhému. Fantastická voľba ako pridať dĺžku alebo hustotu svojim vlasom na zadnej časti hlavy. Rýchla, pohodlná a jednoduchá aplikácia, ktorú zvládne každá. 

Len u nás najširšia ponuka clip-in pásov v extra hustote, hustejšie vlasy v daných dĺžkach za rovnakú cenu nenájdete. Preto pri výbere dbajte hlavne na hustotu vlasov, ktorá zaručí dokonalý výsledok. 

100% ľudské vlasy dokonalo kopírujú vlastné vlasy a výsledok je naozaj fantastický. Vlasy môžete žehliť, natáčať aj farbiť. Vlasy sú určené na každodenné použitie a tiež ich môžete využiť príležitostne na spestrenie účesu. Vybrať si môžete z 21 odtieňov v dĺžkach 35, 40cm, 45, 50 a 55cm. 

Tip: V prípade, že už máte Clip-in sadu a potrebujete len doplniť hustotu k svojej sade, určite odporúčame použiť Clip-in Rýchlo pás Plus.

Viac informácií sa dočítate pri samotnom produkte, pri ktorom si môžete pozrieť aj reálne video odtieňa, pre jednoduchý výber toho správneho odtieňa pre vás. Veríme, že ak Vám ide o čo najrýchlejšie predĺženie resp. zahustenie vlasov (len zadnej časti hlavy), s našim Rýchlo pásom Plus budete nadmieru spokojná.