Doručíme úsmev :-)

My Vám doručíme úsmev :) Ako? Čítajte pozorne...

?

Prečo máme tisíce zákazníkov?


Chceš sa usmievať a byť šťastná so zmenou ktorú urobíš? :) Nedáme ti inú šancu!  Prečítaj si jednotlivé kroky k tvojmu ÚSMEVU :)

1.

Okamžitý výsledok!


Nesľubujeme výsledky po týždni, po mesiaci, alebo po jednom roku. My sa špecializujeme na metódy predlženia a zahustenia vlasov s okamžitým výsledkom. Chcete byť ihneď po doručení balíka krásna s hustou hrivou na pleciach? Čítajte pozorne ...

2.

Inšpiruj sa ...


Inšpirujte sa prostredníctvom premeny našich zákazníkov NaničVlasy.sk na našom Facebooku a Instagrame. Tieto výsledky dosiahli dievčatá okamžite po doručení balíka. Úžasné! Na skvelé čítanie tu je aj Blog a zaujímavá sekcia príbehy skutočných ľudí. Nenechajte si tieto príbehy ujsť.

3.

Nájdite si vašu vysnenú dĺžku a hustotu vlasov


Ak ste získali predstavu o konečnom výsledku vašich vlasov, vyberte si u nás vhodnú metódu predĺženia resp. zahustenia vlasov pre vás. Nájdite si svoju vysnenú dĺžku, resp. hustotu vlasov. My sa komfortne postaráme, aby ste balíček čím skôr dostala :).

4.

Neviete si vybrať ?


Ako prví sme spustili pred 11 rokmi online poradňu poradíme pri výbere. Pomohli sme už stovkám zákazníkom a ich reakcie boli úžasné. Ak nám pošlete fotografiu prostredníctvom formulára poradíme pri výbere, osobne vám pomôžeme pri správnom výbere. Takýmto osobným prístupom ku každej jednej z vás dokážeme skutočne pomáhať. Už sme ušetrili našim zákazníkom tisícky €! Ak ste nový zákazník, určite sa oplatí poradiť sa s nami.

5.

Balíček bol doručený :)


Balíček vám priniesol poštár. Vy ste ho netrpezlivo odbalila a okamžite vyskúšala zakúpený tovar. Ste nadšená a usmievate sa :). To je úžasná zmena, že? :) Výsledok je okamžitý! Sme šťastní s vami a preto tu máme zaujímavé ponuky a akcie, ktoré môžete využiť.

  • Pošlite nám vaše fotografie PRED a PO. Staňte sa teraz vy inšpiráciou pre ostatných :)
6.

Výmena alebo vrátenie tovaru?


Presne tomu sa snažíme predchádzať. Preto máme pre Vás 24/7 naše online poradenstvo, môžete nás kontaktovať pred nákupom a poradiť sa s nami.  Je to úplne jednoduché a pre nás je na prvom mieste to, aby ste s nákupom u nás boli maximálne spokojní a mali z našich valasov radosť. 

smile

My vás chceme vidieť usmievať sa!


A preto sme stále jednička v tom čo robíme. Pretože našim cieľom je vidieť vás USMIEVAŤ SA :). V podstate vám žiadnu šancu na zlý výsledok ani nedáme. Želáme si, aby takto pristupoval k vám každý jeden predajca a nedával vám dôvody na nespokojnosť.

Možno by Vás mohlo zaujímať

 

Internetový obchod 

Najväčší predajca ľudských vlasov na Slovensku

 

Poradíme pri výbere

Denne absolvujeme desiatky poradenstiev

Premena, ktorá zmení váš deň

Dokonalé predĺženie a zahustenie vlasov

 

Jednička na Slovenskom trhu

Už 11 rokov