Doručíme úsmev :-)

My Vám doručíme úsmev :) Ako? Čítajte pozorne...

?

Prečo máme tisíce zákazníkov?


Chceš sa usmievať a byť šťastná so zmenou ktorú urobíš? :) Nedáme ti inú šancu!  Prečítaj si jednotlivé kroky k tvojmu ÚSMEVU :)

1.

Okamžitý výsledok!


Nesľubujeme výsledky po týždni, po mesiaci, alebo po jednom roku. My sa špecializujeme na metódy predlženia a zahustenia vlasov s okamžitým výsledkom. Chcete byť ihneď po doručení balíka krásna s hustou hrivou na pleciach? Čítajte pozorne ...

2.

Inšpiruj sa ...


Prejdite si inšpirácie PRED & PO prostredníctvom premeny reálnych ľudí a zákazníkov NaničVlasy.sk. Tieto výsledky dosiahli dievčatá okamžite po doručení balíka. Úžasné! Na skvelé čítanie tu je aj Blog a zaujímavá sekcia HAIR STORY, príbehy skutočných ľudí. Nenechajte si tieto príbehy ujsť.

3.

Nájdite si vašu vysnenú dĺžku a hustotu vlasov


Ak ste získala predstavu o konečnom výsledku vašich vlasov, vyberte si v Obchode vhodnú metódu pre vás. Nájdite si svoju vysnenú dĺžku, resp. hustotu vlasov. My sa komfortne postaráme, aby ste balíček čím skôr dostala :).

4.

Neviete si vybrať ?


Ako prví sme spustili pred 4 rokmi online poradňu poradíme pri výbere. Pomohli sme už stovkám zákazníkom a ich reakcie boli úžasné. Ak nám pošlete fotografiu prostredníctvom formulára poradíme pri výbere, osobne vám pomôžeme pri správnom výbere. Takýmto osobným prístupom ku každej jednej z vás dokážeme skutočne pomáhať. Už sme ušetrili našim zákazníkom tisícky €! Ak ste nový zákazník, určite sa oplatí poradiť sa s nami.

5.

Balíček bol doručený :)


Balíček vám priniesol poštár. Vy ste ho netrpezlivo odbalila a okamžite vyskúšala zakúpený tovar. Ste nadšená a usmievate sa :). To je úžasná zmena, že? :) Výsledok je okamžitý! Sme šťastní s vami a preto tu máme zaujímavé ponuky a akcie, ktoré môžete využiť.

  • Pošlite nám vaše fotografie PRED a PO. Staňte sa teraz vy Inšpiráciou pre ostatných :)
  • Pošlite nám vaše HAIR STORY a môžete získať 33€ na ďalší nákup.
6.

Vymeniť, alebo vrátiť. Čo teraz?


Zistili ste, že zakúpený tovar vám nesadol. Či už kvôli odtieňu, dĺžky, hustote. Nemusíte sa obávať :). Zavolajte nám, resp. vyplňte reklamačný formulár a tovar jednoducho vymeňte, resp. vráťte. Pri výmene vám nebudeme účtovať extra poplatky, dokonca ani poštovné. Všetko je grátis :). Je to rozdiel že, ak máte mať starosti s výmenou, resp. platiť vysoké poštovné v spolupráci so zahraničnou firmou ... ;)

smile

My vás chceme vidieť usmievať sa!


A preto sme stále jednička v tom čo robíme. Pretože našim cieľom je vidieť vás USMIEVAŤ SA :). V podstate vám žiadnu šancu na zlý výsledok ani nedáme. Želáme si, aby takto pristupoval k vám každý jeden predajca a nedával vám dôvody na nespokojnosť.

Možno by Vás mohlo zaujímať

 

Obchod

Nakupuj produkty s okamžitým výsledkom

 

Poradíme pri výbere

Denne absolvujeme desiatky poradenstiev

 

Inšpirácie

Ako naši zákazníci vyzerali PRED a PO

 

Záruka

Maximálny servis bez kompromisov

randomness