Potrebujete poradiť pri výbere ?

Obrázok

Sme najlepší v tom čo robíme. Ak si neviete vybrať produkt, ktorý vás urobí šťastnou, pokojne sa obráťte na nás. Pošlite nám vašu fotografiu, napíšte nám čo chcete dosiahnuť a spoločne vyberieme pre vás ten najvhodnejší produkt. Denne radíme 10-kám zákazníkom. Buďte jedným z nich, urobte prvý krok a napíšte nám :)

Dobre vieme, že odpovedať len na email nestačí. Chceme vám byť všade k dispozícii. Preto nás môžete kontaktovať cez náš Facebook, mobilnú aplikáciu WhatsApp aj Instagram. Snažíme sa vaše poradenstvo vybaviť čo najskôr a telefóny máme skoro stále pri sebe :) 

email-kontakt-nanicvlasysk
EMAIL

Potrebujete poradiť pri výbere? Napíšte nám email, prípadne využite kontaktný formulár nižšie, pridajte vaše foto a my vám poradíme. Ak si neviete vybrať poraďte sa pred kúpou s nami. Profesionálne poradenstvo len pre vás. Každú zákazníčku chceme vidieť usmievať sa :) - Napíš nám na - info@nanicvlasy.sk

facebook-kontakt-nanicvlasy

Facebook 

Na našom facebooku nájdeš všetko. Množstvo inšpirácie - recenzie - súťaže - FB výpredaje - videá - premeny. Dennodenné FBSTORIES, začnite nás sledovať a nič vám neunikne. Ak potrebujete poradiť napíšt nám, tešíme sa na vás. Urobte si radosť ešte dnes :)

- Odpovedáme veľmi rýchlo - nanicvlasy.sk

whats-app -kontakt-nanicvlasy

WhasApp

Potrebujete poradiť pri výbere? Ak používate mobilnú aplikáciu WA, napíšte nám prípadne zavolajte a my vám pri výbere radi poradíme. Profesionálne poradenstvo len pre vás :)

Odpovedáme veľmi rýchlo - +421 907 157 370

instagram-kontakt-nanicvlasy

Instagram

Množstvo inšpirácie nájdeš na našom Instagrame. Reálne fotky odtieňov, reálne videá odtieňov, pozri sa na premeny pred a po našich zákazníkov. Naše dennodenné INSTASTORIES môžeš sledovať aj ty. Zapoj sa do súťaže, Follov us na našom Instagrame :)

Odpovedáme veľmi rýchlo - @nanicvlasysk

Čo chcete dosiahnuť?

  • Potrebujete svoje vlásky zahustiť? Predĺžiť? Vybrať ten správny odtieň?
  • Alebo chcete svoje vlásky ozdraviť tou správnou vlasovou kozmetikou pre vaše vlasy?

Aká je vaša predstava? Čo chcete dosiahnuť? Napíšte nám. Spoločne vyberieme takú možnosť, ktorá splní vašu predstavu.

Pri výbere vláskov nám pomôže, ak nám napíšete o akú dĺžku máte záujem. Ak už aj máte predstavu o konkrétnom príčesku, napíšte nám to do poznámky. Tip: Ako si odmerať dĺžku vlasov? Priložte si krajčírsky meter približne v strede ucha a nechajte ho voľne padnúť. Pozrite aká dĺžka na metri spĺňa vašu predstavu o predĺžení vlasov.

Pošlite nám fotografie

Čím kvalitnejšie fotografie nám pošlete, tým vám budeme môcť lepšie poradiť. Radíme len na základe toho čo vidíme. Ideálne je sa odfotiť s aktuálnym odtieňom vlasov na dennom svetle. Alebo dobre osvetlenom mieste. Tak aby bolo vidieť celé vlásky. Nie len detail.

 

Osvetlené foto celých vláskov (vhodná)  |  Retušovaná fotografia (nevhodná)    

Obrázok

 

        Tmavá fotografia (nevhodná) |  Odfotený detail vláskov (nevhodná)

Obrázok

......................

Poradíme pri výbere
Jednoducho vložte svoju fotografiu, napíšte nám komentár a my sa budeme snažiť vás čím skôr kontaktovať a pomôcť pri výbere
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness