Reálne fotky odtieňov

Reálne fotky odtieňov

Chceme, aby ste s nákupom u nás boli maximálne spokojná. Sme tu pre vás a poradenstvo pred kúpu vláskov je u nás samozrejmosťou. Takto predídeme tiež zbytočnej výmene alebo vráteniu tovaru. Ak si nedokážete vybrať sami alebo nie ste presvedčená ktorý odtieň zvoliť (máte na muške viac odtieňov) napíšte nám. 

Reálne fotky alebo videá všetkých odtieňov, ktoré vám pošleme počas poradenstva vás nasmerujú, ktorý odtieň bude pre vás ten pravý.

Pozorne si tiež prečítajte popis pri jednotlivých vlasoch. Nie len odtieň je rozhodujúci, ale aj výber správnej sady, dĺžky a tiež hustoty. 

Všetky informácie, ktoré by ste mali o vami vybraných vláskov vedieť máme pre nich uvedené. Naše vlasy dokonalo poznáme a popisy pri nich ich presne vystihujú. (Niektoré eshopy kopírujú náš obsah, preto sa nenechajte oklamať). Kvalita, spracovanie a prevedenie našich vlasov je výnimočné, preto naše vlasy zakúpite len u nás. Nespolupracujeme so žiadnymi kamennými a internetovými obchodmi.  

Množstvo inšpirácie nájdete na našom Facebooku a Instagrame, kde ich dennodenne pridávame. Zákazníčky, ktoré nám posielajú ich premeny tam nájdete tiež. 

Teší nás, že vám pomôžeme si správne vybrať.  Preto ak váhate radšej nám napíšte alebo zavolajte :) Tešíme sa na Vás :)

 

randomness